EN

Co nowego w Godfire™: Rise of Prometheus

10 11 2015

Godfire™ grą pokazową na konsoli Tencent

Godfire™: Rise of Prometheus był jedną z gier pokazowych na wczorajszej konferencji chińskiego giganta - firmy Tencent. Polska produkcja została wybrana ze względu na graficzne możliwości procesora Qualcomm. Tencent zapowiedział wczoraj w Pekinie premierę na rynku chińskim nowej konsoli o nazwie MiniStation. Mini-konsola dostępna będzie w kilku wersjach, z których część wyposażona będzie w najnowsze procesory Qualcomm Snapdragon - partnera technologicznego Tencenta. – Po raz kolejny Godfire został wybrany żeby zademonstrować możliwości i wydajność nowoczesnych gier mobilnych. Niewielu producentów na świecie może pochwalić się tak zaawansowanymi technologiami jak chociażby tesalacja, którą umożliwiają procesory firmy Qualcomm. Jednym z takich producentów jest właśnie Vivid Games - podkreśla Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

19 06 2015

Pierwsza rocznica Godfire™: Rise of Prometheus

Dokładnie roku temu Vivid Games wydało jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie gier moblinych – Godfire™: Rise of Prometheus. W ramach rocznicy, do końca weekendu tytuł dostępny jest na Apple App Store za darmo. Zeszłego czerwca Vivid Games razem z nominowanym do Oskara studiem animacji Platige Image zrealizowało ambitny cel stworzenia gry mobilnej z grafiką , jakiej na urządzeniach mobilnych jeszcze nie widziano. Po niezwykle udanym Real Boxing™, wydanie Godfire: Rise of Prometheus ugrunowało pozycję Vivid Games jako technologicznego lidera rynku tytułów mobilnych. Godfire™: Rise of Prometheus jest dostępny za darmo także na urządzena mobilne z systemem Android poprzez sklep Google Play, w którym został właśnie uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem Editors’ Choice. Tytuł otrzymał podobne wyróżnienie od firmy Apple na premierę w sklepie Apple App Store.

02 04 2015

Nowa aktualizacja Godfire™: Rise of Prometheus

Nowa aktualizacja podnosi poprzeczkę dla jakości gier mobilnych za sprawą wersji przeznaczonej na urządzenia z procesorami Qualcomm® Snapdragon™ oraz szeregu ulepszeń rozgrywki. Wersja dedykowana urządzeniom z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 805 została wzbogacona o niespotykane dotąd w grach na urządzenia mobilne efekty graficzne takie teselacja oraz zaawansowany antyaliasing. To sprawia, że Godfire™: Rise of the Prometheus jest jednym z pierwszych komercyjnych tytułów na platformach mobilnych zawierających efekty graficzne dotychczas spotykane wyłącznie na wysokiej klasy komputerach PC oraz najnowszej generacji konsol. Nowością dla wszystkich wersji gry jest wykorzystanie funkcjonalności Cloud Save. Dzięki tej usłudze Google Play Games gracze będą mogli kontynuować rozgrywkę kiedykolwiek, gdziekolwiek i na jakimkolwiek urządzeniu. Sama rozgrywka również doczekała się szeregu usprawnień, dzięki czemu gracze docenią dynamiczną walkę oraz epicką przygodę tytułu jeszcze bardziej. Smartf...

Przejdź do Godfire™: Rise of Prometheus