EN

Co nowego w Real Boxing®?

26 10 2016

Manny Pacquiao wchodzi na ring!

Z wielką ekscytacją formujemy, że niespełna pół roku od wprowadzenia na rynek gry Real Boxing 2 ROCKY™, podpisaliśmy kolejną umowę na wykorzystanie licencji bokserskiej światowego formatu. Na mocy umowy z azjatyckim wydawcą GTOKEN gra Real Boxing® wzbogacona zostanie o postać jednego z najlepszych bokserów na świecie – Manny’ego Pacquiao. „Real Boxing® Manny Pacquiao” zostanie wydany w II kwartale 2017 roku. – Boks to jedna z moich największych miłości i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się pasją i zamiłowaniem do tego sportu poprzez Real Boxing® – komentuje Manny Pacquiao.Więcej szczegółów dotyczących umowy znajduje się w informacji prasowej do pobrania poniżej.

01 02 2016

Real Boxing® powalczy o chińskich graczy

Od dzisiaj Real Boxing® dostępny będzie na 12 nowych platformach w Chinach. Dzięki ubiegłorocznej umowie z XiaoAo (Beijing Autothink Technology), gra pojawi się m.in. w kanałach sprzedaży takich dystrybutorów jak 360 Mobile Assistant (Qihoo 360), Baidu Mobile Assistant czy Xiaomi. Łącznie posiadają oni ponad 65% udziału w rynku mobilnych gier na urządzenia z systemem Android w Chinach. – Obecność naszego produktu w sklepach 5 z 10 największych (według TalkingData) dostawców oferujących gry na Androida w Chinach to dla nas duża szansa. – komentuje Michał Michalczenia, Business Development Manager w Vivid Games. – Współpraca z XiaoAo otwiera przed nami rynek chiński na dystrybucję naszych kolejnych tytułów oraz gier, które planujemy wydać w ramach działalności wydawniczej Vivid Games Publishing – dodaje.Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

22 09 2015

Real Boxing® w Humble Bundle

Real Boxing®, flagowy produkt firmy Vivid Games, od dziś dostępny jest w ramach pakietu Mobile Bundle na platformie Humble Bundle. Humble Bundle to największy gracz na rynku tzw. pakietów na świecie. W ramach promocji gracze którzy zdecydują się na zakup pakietu gier w którym znajduje się Real Boxing®, będą mieli darmowy dostęp do całej zawartości gry, za którą zwykle trzeba dodatkowo płacić w ramach mikropłatności. W modelu sprzedaży Humble Bundle to użytkownik określa ceną jaką jest w stanie zapłacić za określoną liczbę aplikacji. Część przychodów trafia na cele charytatywne.

24 07 2015

Real Boxing® w Humble Bundle

Od dziś Real Boxing® w wersji na PC, oferowany jest na platformie Humble Bundle. Amerykańska firma to największy gracz na rynku tzw. pakietów na świecie. W lipcowej „paczce”, Real Boxing® będzie oferowany w kategorii Humble Weekly Bundle: Simulators 4. Oferowane przez Humble Bundle „paczki” z grami potrafią zarobić nawet ponad 10 mln USD. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

Przejdź do Real Boxing®